Sexy Latino

Sexy Latino

To kurs zmysłowego poruszania się, mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych stylów takich jak salsa, bachata, rumba, reggaeton, cha cha oraz sambe. Żywiołowe rytmy bardzo szybko napełnią energią, poprawią sylwetkę oraz koordynację ruchową.  Świetna propozycja dla kobiet, które chcą odnaleźć w sobie kobiecość, poznać lepiej własne ciało i z wdziękiem budzić podziw innych poprzez taniec.
Sexy Latino sprawi, że każda kobieta poczuje się atrakcyjniejszą, wzmocni swoją kondycję fizyczną oraz nada swoim codziennym ruchom gracji i wyjątkowego powabu. Na zajęciach panie dowiedzą się - nie tylko jak przełożyć dowolny styl taneczny na „szpilki” - ale także, jak w sposób świadomy i skuteczny korzystać ze swoich wdzięków oraz kobiecych gestów.
Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:

Czas trwania zajęć: 60 minut

Poziomy: PO - poziom otwarty -  można dołączyć w każdej chwili

Taniec: solo

Wymagane umiejętności: można rozpocząć bez znajomości jakiegokolwiek tańca

Zajęcia prowadzone raz w tygodniu, przez 4 tygodni, z możliwością przedłużania na kolejne edycje.

Jak się ubrać: długie lub krótkie sportowe, dresowe spodnie lub leginsy, które nie krepują ruchów; wygodna bluzka z krótkim lub długim rękawem; buty sportowe, baletki, jazzówki lub buty na wygodnym obcasie.

Zapraszamy na Sexy do Bestime!

Kursy

Sexy Latino - można dołączyć!

Start: 30-06-2014

Dzień i godzina:
Poniedziałek 18:00 - 19:00

Czestotliwość:
4 zajęcia po 60 min. / 1x w tygodniu

Cena: 80 PLN

Prowadzący: Mariam Ali (SYRIA/POLSKA)

Instruktorzy prowadzący kursy

Mariam Ali (SYRIA/POLSKA)

Dyplomowana Instruktorka Tańca Sportowego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 14 lat. Pięciokrotna Mistrzyni Polski oraz V-ce Mistrzyni Świata w Salsie i Latino Solo 2012, półfinalistka programu Got to Dance-Tylko Taniec. Choreograf oraz instruktor formacji Chilli Art. Jej zajęcia ucz...

więcej >>