PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

PIERWSZY TANIEC

Pierwszy taniec Młodej Pary jest wyjątkowym i ważnym wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz gości weselnych. To świetna okazja przedstawienia gościom Pary Młodej, a w szczególności Panny Młodej w całej okazałości.

Przygotuj się z nami do pierwszego tańca weselnego.
Wybierz kurs grupowy albo lekcje indywidualne.

Taniec Towarzyski; Walc angielski czy wiedeński kojarzy się z długą suknia, która się pięknie kręci, jest zwiewna i płynie razem z Parą Młodą

Dlatego dla wszystkich młodych Par oraz osoby, które wybierają się na wesele zapraszamy na specjalnie przygotowane kursy w aż 3 rodzajach:

TANIEC TOWARZYSKI

Specjalnie dla Was opracowaliśmy autorski program użytkowego Tańca Towarzyskiego. Z klasycznego kanonu wybraliśmy cztery najbardziej uniwersalne i przydatne tańce. Przez 4 kolejne tygodnie opanujecie podstawy i nauczycie się najważniejszych, charakterystycznych figur tańców standardowych oraz latynoamerykańskich:
  • walca angielskiego
  • walca wiedeńskiego
  • rumby
  • samby

cena za 4 zajęcia - 1,15h za 1 osobę to 80zł (para 160zł cały kurs 4 tygodnie)

TANIEC UŻYTKOWY - nowe kursy! Wrocławska 25 Św. Wojciech 28

Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, discofox, "2 na 1" to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Jest to taniec prosty a jednocześnie niezwykle widowiskowy. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i fantazyjnych figur, przyciąga uwagę i wzbudza podziw oglądających. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce!

cena za 4 zajęcia - 1,15h za 1 osobę to 80zł (para 160zł cały kurs 4 tygodnie)

INDYWIDUALNE CHOREOGRAFIE

Indywidualne zajęcia, przygotowanie do pierwszego tańca Młodej Pary na weselu: nauka kroków , ułożenie choreografii do wybranego tańca lub wybranego przez Państwa utworu, oraz pomoc przy doborze piosenki na pierwszy taniec. Również nauka tańca do zabawy z gośćmi na weselu.
Tempo zajęć, poziom nauki tańca  oraz tańce dostosowane są do Państwa potrzeb.

cena za indywidualne zajęcia (60min.) 1 para + 1 instruktor 140 PLN za 60 min.

- 2 pary + 1 instruktor 220 PLN- jedna osoba + 1 instruktor 100 PLN

 AKCEPTUJEMY KARTY: FITPROFIT ORAZ OK SYSTEM - dowiedź się więcej w recepcji szkoły tel. 61 872 00 90

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry