WARSZTATY BELLY DANCE JASIRAH

WARSZTATY BELLY DANCE JASIRAH
Warsztaty poprowadzi: Jasirah - Paulina Krzek

- wielokrotnie nagradzana zawodowa tancerka, choreograf.  Absolwentka Szkoły Tańca Arabskiego RASHA. Tancerka PFT, instruktorka Tańca Brzucha po wewnętrznym szkoleniu i egzaminach instruktorskich, szkolona ściśle wg IV - stopniowego programu PFT (Polska Federacja Tańca).  Półfinalista programu MAM TALENT (TVN).
Nagrody:
​- Zdobywczyni prestiżowej nagrody European Bellydancer Of the Year 2012 w kategorii Tabla Solo, podczas jednego z  największych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów tańca EURO RAKS. W składzie sędziowskim: Jillina (USA), Mercedes Nieto (Węgry), Suraiya (Polska) oraz Lena Helt (Szwecja).
- Zdobywczyni drugiego miejsca podczas International Summer Bellydance Festival 2013 w Holandii. Jury: Aleksei Riaboszapka (Ukraina), Esmeralda (Brazylia), Suraiya (Polska), Anusch Alawerdian (Holandia), Daila (Czechy), Sarah Shahine (Włochy), Gina Chen (Taiwan).
- Mistrzyni Polski Belly Dance w kategorii duety z 2009 roku wraz Joanną Wnęk- Mistrzyni Polski w tej samej kategorii w 2010 roku
- Wicemistrzyni Polski Belly Dance w kategorii solo z 2009 roku
- Zdobywczyni III miejsca w tej samej kategorii na Mistrzostwach Polski Belly Dance w 2010 roku
- Zdobywczyni trzeciego miejsca na Mistrzostwach Polski Belly Dance w kategorii Mini Formacje z 2009 roku.

🎥 https://www.youtube.com/user/anillap17

 TERMIN: 19-20.05.2018

PROGRAM WARSZTATÓW 📆📌

SOBOTA 19.05.2018

W1 10:00 – 12:00 – SAMBO - DRUM

W2 12:00 – 14:00 – IMPROWIZACJA + RYTMY ARABSKIE

NIEDZIELA 20.05.2018

W3 10:00- 11:00 –TECHNIKA ORIENTALNA

W4 12:00 - 14:00- FOLKLORY

 

MIEJSCE: Bestime „Wielkopolskie Centrum Tańca

Ul. Św. Wojciech 28, Poznań

SAMBO - DRUM - Łączenie tańca orientalnego z innymi technikami tanecznymi jest coraz bardziej popularne wśród tancerek. Wzmaga dynamikę, urozmaica, pozwala się wyróżnić i być zapamiętaną przez publiczność czy jury. Wplatanie elementów tańców latynoamerykańskich to specjalność Jasirah (tancerki towarzyskiej z 10 letnim stażem) Podczas tego warsztatu dowiesz się do jakich utworów i rytmów można wpleść elementy samby towarzyskiej. Nauczysz się ruchów i kombinacji by Twoje drum solo było jeszcze ciekawsze !

IMPROWIZACJA + RYTMY ARABSKIE - przygotowanie do improwizacji drum solo. Znajomość rytmów arabskich - to dzięki niej potrafimy świadomie interpretować muzykę, wybrać odpowiednie ruchy i nastrój w naszej choreografii, jest także niezwykle ważna w improwizacji drum solo ukazując jurorom konkursowym naszą wiedzę o tańcu. Podczas tego warsztatu poznamy najważniejsze i najpopularniejsze rytmy pojawiające się w muzyce arabskiej, ze szczególnym uwzględnieniem drum solo. Kursantki otrzymują rozpiski rytmów, nauczą się ich teoretycznie, oraz by lepiej zapamiętać rytmy "w ciele", Jasirah przygotowała szereg kombinacji ułatwiających zapamiętanie, a w przyszłości łatwe rozpoznawanie rytmów. Nauczymy się sztandarowych ruchów przypisanych do każdego z rytmów i poznamy tajniki jak łatwo, poprawnie i efektownie improwizować do muzyki na żywo. Jasirah zdradzi także tricki stosowane przez tancerki podczas improwizacji!

TECHNIKA ORIENTALNA
Warsztat składa się z kilku, krótkich kombinacji do muzyki klasycznej obejmujących pełną technikę orientalną. Na koniec łączymy je w jedną mini choreografię. Dzięki formie warsztatu można skupić się na ćwiczeniu techniki, pogłębianiu koordynacji i orientacji przestrzennej bez konieczności zapamiętywania wielominutowej choreografii. Kombinacje można dowolnie łączyć, wplatać we własne choreografie lub wykorzystać do codziennego treningu.

FOLKORY

Saidi – do wyboru saidi z laską/2 laskami lub bez. Warsztat może obejmować tylko ruchy i kombinacje lub choreografię (bez lub z 1 laską). Warsztat zaczynamy od dokładnego wstępu teoretycznego.

Khaleegy – delikatny taniec włosów z Półwyspu Arabskiego. Warsztat techniczny: omówienie teorii stylu, nauka rytmu, kroków, ruchów i charakterystycznych dla stylu ozdobników; lub warsztat z choreografii. (można przynieść thobe lub dwa woale prostokątne)

Kawleya (iraqi) – Jedna ze specjalności Jasirah – jej występ iraqi zachwyca publiczność w tym Mistrza Yousrego Sharifa. Niezwykle dynamiczny, energetyzujący i wybuchowy taniec włosami pochodzący z Iraku. Podczas warsztatów poznajemy różnorodne kroki i ruchy wykorzystywane w iraqi, zaznajamiamy się z techniką obrotów i kręcenia włosami. Warsztat obejmuje ruchy nie tylko głową dlatego każda z Was, nawet z czulszym błędnikiem da sobie radę! Warto poznać ten modny styl! (Warsztat techniczny: omówienie historii, teorii stylu, kroków i ruchów; lub warsztat z choreografii)

Zaar – transowy taniec włosów, historia, geneza, rytm, ruchy

 

ZAPISY

Mail: info@bestime.pl

Tel: 61 872 00 90

Kom: 511401816

💰CENNIK💰
I próg cenowy (do 31/03/2018):
POJEDYCZNY WARSZTAT (2h) - 70 zł
DWA WYBRANE WARSZTATY (4h) - 120 zł
TRZY WYBRANE WARSZTATY (6h) - 160zł
FULL PASS (8h) - 200 zł
II próg cenowy (od 15/04/2018):
POJEDYCZNY WARSZTAT (2h) - 80 zł
DWA WYBRANE WARSZTATY (4h) - 140 zł
TRZY WYBRANE WARSZTATY (6h) - 180 zł
FULL PASS (8h) - 230 zł

PROSZĘ WYBRAĆ W1,W2,W3,W4

★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność wpłat
★ płatności można dokonać gotówką w recepcji szkoły przy ul Wrocławskiej 25 lub Św. Wojciech 28 lub przelewem na konto:


Bestime Wielkopolskie Centrum Tańca
Nr konta:
ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1520 1000 0090 7365 4486

Przelew należy opisać "Imię i nazwisko -  warsztaty Tańca Brzucha". Nieopisane przelewy nie będą brane pod uwagę.

★ w przypadku rezygnacji z warsztatów wcześniejsza wpłata przepada. Można jednak odsprzedać swoje miejsce innej osobie.

 

 

Najnowsze wydarzenia

Powrót do góry